Trekking Himalaje

Trekking to najlepsze rozwiązanie, na spędzenie wolnego czasu. Jeżeli nie jesteś zawodowym trekkerem, nie musisz się martwić! Zadbamy o to, byś zdobył najwyższe szczyty razem z nami!

Wyjazd Nepal

Annapurna Circuit Trek

Długi trekking pełny wspaniałych widoków

Wyprawa wokół Annapurny to bez wątpienia świetne przeżycie dla każdego miłośnika gór. Trekking ten trwa prawie cały miesiąc, bo aż 24 dni. Podczas tej trasy można podziwiać między innymi widoki na Annapurnę, Manaslu, Gangapurnę, Tilicho i Thorong oraz na inne masywne góry, których widok zapiera dech w piersi. Już na samym początku trekkingu, podczas ładnej pogody, można ujrzeć widok na malownicze ryżowe tarasy oraz na rozciągający się w pobliżu łańcuch Annapurny.

Niesamowity trakt pełen atrakcji

Trekking wokół Annapurny

Oprócz wspaniałych widoków główna atrakcja trekkingu wokół Annapurny jest trasa od Pisang do Muktinath. Podczas przemierzania tego odcinka można podziwiać niezwykłą różnorodność fauny i flory oraz podziwiać widok pobliskich gór. Annapurna Circuit Trek jest również świetna okazją na poznanie kultury buddyjskiej oraz codziennego życia ludzi zamieszkujących zachodnią część Nepalu.

Kiedy najlepiej wybrać się na wyprawę wokół Annapurny?

Trekking wokół Annapurny

Najlepszym okresem na trekking wokół Annapurny jest jesień, podczas której jest największa szansa na to, że niebo będzie przejrzyste i ujrzy się nawet odległe fragmenty krajobrazu. Na podróż wokół Annapurny można wybrać się też wiosną, jest to okazja, by podziwiać piękne, kwitnące na czerwono i różowo rododendronowe lasy.

Dowiedz się więcej

Wycieczka do Nepalu

Wybierz Nepal

Skorzystaj z naszej oferty, i zdecyduj się na trekking. Czeka Cię niezapomniana przygoda.

Trekking Himalaje

Himalaje zapraszają!

Przyjedź do Nepalu i zobacz najwyższe góry na świecie!