Trekking Himalaje

Trekking to najlepsze rozwiązanie, na spędzenie wolnego czasu. Jeżeli nie jesteś zawodowym trekkerem, nie musisz się martwić! Zadbamy o to, byś zdobył najwyższe szczyty razem z nami!

Wyjazd Nepal

Czego nie można pominąć podczas wycieczek do Nepalu?

Wybrania się na Kathmandu Chitwan Pokhara Tour

Podczas tej wyprawy zwiedzisz wiele niezwykłych historycznych miejsc, zobaczysz dzikie zwierzęta w Parku Narodowym Chitwan, a także poznasz najważniejsze atrakcje Pokhary.

Wycieczkę do doliny Kathmandu można dostosować do indywidualnych potrzeb, zapewniamy, że podczas niej czeka Cię mnóstwo atrakcji i przygód, które będą warte zapamiętania.

Wycieczka do Doliny Kathmandu

Poznania nowych kultur.

Wszystkie organizowane przez nas trekkingi biorą pod uwagę chęć miłośników gór do zapoznania się z kulturami różnych grup etnicznych, zamieszkujących okolicę Himalajów.

Jest to świetna okazja, aby zyskać nowe doświadczenia i czerpać radość z poznawania nowych zwyczajów i kultur. Jest to na pewno niezapomniane przeżycie, które zapamięta się na zawsze.

Podziwiania wspaniałych widoków

Wycieczka do Doliny Kathmandu

Czym by była wycieczka w Himalaje bez podziwiania tych majestatycznych gór? Otóż, na pewno by było w niej brak czegoś dużego! Trasy naszych trekkingów przyszykowaliśmy tak, aby były pełne w niezwykłych widoków, które będą zapierały dech w piersi. Pragniemy, aby każdy kto wybrał się z nami w góry chciał wrócić do nich ponownie!

Dowiedz się więcej

Wycieczka do Nepalu

Wybierz Nepal

Skorzystaj z naszej oferty, i zdecyduj się na trekking. Czeka Cię niezapomniana przygoda.

Trekking Himalaje

Himalaje zapraszają!

Przyjedź do Nepalu i zobacz najwyższe góry na świecie!