Trekking Himalaje

Trekking to najlepsze rozwiązanie, na spędzenie wolnego czasu. Jeżeli nie jesteś zawodowym trekkerem, nie musisz się martwić! Zadbamy o to, byś zdobył najwyższe szczyty razem z nami!

Wyjazd Nepal

Gokyo Valley Trek

Przepiękna wędrówka w regionie Mount Everest

Wycieczka w Himalaje

Gokyo Valley Trek jest to wyjątkowa wycieczka w Himalaje, której trasę można dostosować w zależności od indywidualnych zainteresowań.  Podczas tego trekkingu jest możliwość zobaczenia także góry Kalapattar (5550 m n.p.m.) oraz przejść przez przełęcz Chola i dojść do Bazy pod Everestem, by podziwiać stamtąd wspaniałe widoki. Istnieje taka możliwość, ponieważ wędrówka do doliny Gokyo pokrywa się z trasą Everest Base Camp Trek.

Widoki, które zapamiętasz na zawsze

Wycieczka w Himalaje

Trekking do doliny Gokyo obejmuje, większość najważniejszych atrakcji malowniczego regionu Mount Everest. jest to z pewnością niezapomniane przeżycie, które zapada w pamięć. Zwieńczeniem Gokyo Valley Trek jest punkt widokowy Gokyo Ri na zapierającą dech w piersi panoramę z widokiem na majestatyczne góry. Niesamowitą atrakcją jest również samo święte jezioro Gokyo, które jest jednym z największych jezior położonym na tak dużej wysokości. Cała trasa trekkingu posiada tak wiele wspaniałych widoków, że ciężko jest zdecydować, który jest najlepszy, bez wątpienia zapamiętasz je na zawsze.

Kiedy Gokyo Valley Trek wygląda najpiękniej?

Na wycieczkę w Himalaje najlepiej udać się jesienią, okres pomiędzy październikiem i grudniem daje dużą szansę na piękną pogodę i przejrzyste niebo. Jest to szansa na ujrzenie wspaniałych widoków, ponieważ to właśnie jesienią jest największa szansa na tak dobrą pogodę.

Dowiedz się więcej

Wycieczka do Nepalu

Wybierz Nepal

Skorzystaj z naszej oferty, i zdecyduj się na trekking. Czeka Cię niezapomniana przygoda.

Trekking Himalaje

Himalaje zapraszają!

Przyjedź do Nepalu i zobacz najwyższe góry na świecie!