Trekking Himalaje

Trekking to najlepsze rozwiązanie, na spędzenie wolnego czasu. Jeżeli nie jesteś zawodowym trekkerem, nie musisz się martwić! Zadbamy o to, byś zdobył najwyższe szczyty razem z nami!

Wyjazd Nepal

Langtang Gosaikunda Lake Trek

Wędrówka do świętego jeziora

Langtang trek prowadzi do jeziora Gosainkund, które jest niezwykle ważne dla nepalskich wyznawców hinduizmu i buddyzmu. Zgodnie z ich wierzeniami podczas kąpieli w wodach tego jeziora zmywają się grzechy i  zapewni to również szczęście w życiu. Ponadto trek oferuje wiele przepięknych widoków, które tylko czekają, aby je zobaczyć.

Poznaj nepalskie kultury

Langtang Trek

Okolicę doliny Langtang, a także osadę Kyanjin Gompa, przez którą prowadzi trekking, zamieszkuje duża grupa Tamangów. Jest to jedna z nepalskich grup etnicznych, podczas wyprawy do świętego jeziora, możemy poznać ich kulturę i tradycje, a także życie codzienne. Ponadto w ich osadzie jest szansa na spróbowanie tradycyjnie wyrabianego przez Nepalczyków sera.

Langtang Gosaikunda Lake Trek, a kondycja?

Trasa doliną Langtang nie jest zbyt wymagająca, jest to dosyć łatwa część treku.  Znacznie trudniejszy odcinek, do którego potrzebna jest ogólnie dobra kondycja to kawałek trasy tuż przy jeziorze Gosaikunda. Ta część trasy obejmuje kilka podejść i zejść, a także jest bardziej stroma przez co jest trudniejsza niż przeprawa przez sama dolinę Langtang.

Dowiedz się więcej

Wycieczka do Nepalu

Wybierz Nepal

Skorzystaj z naszej oferty, i zdecyduj się na trekking. Czeka Cię niezapomniana przygoda.

Trekking Himalaje

Himalaje zapraszają!

Przyjedź do Nepalu i zobacz najwyższe góry na świecie!