Trekking Himalaje

Trekking to najlepsze rozwiązanie, na spędzenie wolnego czasu. Jeżeli nie jesteś zawodowym trekkerem, nie musisz się martwić! Zadbamy o to, byś zdobył najwyższe szczyty razem z nami!

Wyjazd Nepal

Jak zaczniemy wycieczkę po Nepalu?

Podróże na początek trekkingu

Podróże do Nepalu

Podczas każdej z tras mamy przygotowany transport na początek każdej wędrówki. Staraliśmy się zorganizować to w taki sposób, aby zadbać jak najlepiej o potrzeby naszych klientów.  Posiadamy prywatny transport lotniczy, możliwość przelotu do innej miejscowości jest również atrakcja i możliwością do zobaczenia pięknych widoków za oknem co jedynie będzie przedsmakiem całego trekkingu.

Inne możliwości niż przelot

 

Czasami, aby dostać się na poczatek trasy wynajmujemy autobus lub przechodzimy odcinek drogi pieszo, wszystko zależy od możliwości i potrzeb osób, które zdecydowały się na daną wycieczkę w Himalaje.

Poznaj również ofertę najcześciej wybieranego treku, Annapurna Circuit Trek.

Jak wygląda powrót z gór?

Po zakończeniu planowanej trasy wracamy ponownie tą sama drogą, przez który prowadził trekking, wszystko jest zaplanowane tak, aby powrót był wliczony w czas całej wyprawy. Podczas trekkingów uwzględniliśmy również możliwość skorzystania z innych atrakcji lub wydłużenie trasy o kolejny przystanek.

Dowiedz się więcej

Wycieczka do Nepalu

Wybierz Nepal

Skorzystaj z naszej oferty, i zdecyduj się na trekking. Czeka Cię niezapomniana przygoda.

Trekking Himalaje

Himalaje zapraszają!

Przyjedź do Nepalu i zobacz najwyższe góry na świecie!