Trekking Himalaje

Trekking to najlepsze rozwiązanie, na spędzenie wolnego czasu. Jeżeli nie jesteś zawodowym trekkerem, nie musisz się martwić! Zadbamy o to, byś zdobył najwyższe szczyty razem z nami!

Wyjazd Nepal

Manaslu Trek

Wyjątkowy trek dla ambitnych miłośników gór

Trekking Manaslu jest bez wątpienia wyjątkowym trekiem, po którego przejściu zyskasz niezapomniane wspomnienia. Podczas planowania tego treku trzeba odpowiednio przygotować swoja kondycję fizyczną, bo jest dosyc trudny i wymagający. Należy również posiadać zezwolenie na trekking na Obszarze Chronionym Manaslu i Annapurny. Widoki, które czekają podczas tej wędrówki z pewnością wynagrodzą swoje wymagania.

Trekking Manaslu

Widoki, których nie zapomnisz

Ten trudny, 20 dniowy trek obfituje w niezwykłe i wspaniałe widoki, a w obszarach chronionych można podziwiać niczym nie skalane naturalne piękno gór. Podczas trekkingu na pewno przykuje uwagę szczyt Mt. Manaslu (8156 m n.p.m.), który jest ósmym z najwyższych szczytów świata!

Trekking zyskujący popularność

Po potężnym trzęsieniu w 2015, które spowodowało poważne zniszczenia w tej części gór, nepalski rząd we współpracy ze służbami Obszaru Chronionego Manaslu odbudował szlak. Dzięki renowacji stał się on bardziej popularny niż wcześniej. Miłośnicy pieszych wędrówek i gór coraz częściej decydują się na Manaslu Trek.

 

Dowiedz się więcej

Wycieczka do Nepalu

Wybierz Nepal

Skorzystaj z naszej oferty, i zdecyduj się na trekking. Czeka Cię niezapomniana przygoda.

Trekking Himalaje

Himalaje zapraszają!

Przyjedź do Nepalu i zobacz najwyższe góry na świecie!