Trekking Himalaje

Trekking to najlepsze rozwiązanie, na spędzenie wolnego czasu. Jeżeli nie jesteś zawodowym trekkerem, nie musisz się martwić! Zadbamy o to, byś zdobył najwyższe szczyty razem z nami!

Wyjazd Nepal

Upper Mustang Trek

Trek w nieznane

Jest to wyjątkowy trek, szlak przez który prowadzi przez dolinę Mustang w Nepalu, został otwarty dla turystów w październiku 1991 roku. Dawniej obszar, do którego prowadzi wyprawa był całkowicie odcięty od turystyki, a wstęp był wzbroniony, by chronić kulturę. Nadal na ten szlak jest potrzebne jednak specjalne zezwolenie wydawane przez Departament Imigracyjny.

Całkowicie nowe doświadczenie

Upper Mustang Trek

Podczas wyprawy zyskuje się całkowicie nowe doświadczenie, na szlaku czekają niepowtarzalne krajobrazy pełne mistyki. Trekking ten może być ciekawy zwłaszcza dla osób zainteresowanych kulturą tybetańską. Jest to świetna okazja na poznanie rdzennych mieszkańców Mustangu, którzy nazywają siebie Loba, a także ich kultury, tradycji i życia codziennego.

Czego się spodziewać po Upper Mustang Trek?

Większa część szlaku prowadzi przez pustkowia, jest to również jedna z bardziej suchych części Nepalu. Po wyprawie można spodziewać się pięknych krajobrazów, obcowania z kulturą tybetańską oraz podziwiania widoków na klasztory i zamieszkiwane niegdyś jaskinie. Ponadto z Upper Mustang Trek wyniesie się wspaniałe wspomnienia, które zapamiętasz na całe życie.

Dowiedz się więcej

Wycieczka do Nepalu

Wybierz Nepal

Skorzystaj z naszej oferty, i zdecyduj się na trekking. Czeka Cię niezapomniana przygoda.

Trekking Himalaje

Himalaje zapraszają!

Przyjedź do Nepalu i zobacz najwyższe góry na świecie!